בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים

כבעלי עסקים, אתם יודעים שאתם זקוקים לאתר אינטרנט איכותי ומקצועי. ואין זה משנה אם אתם באים מתחום הטכנולוגיה והמחשוב או לא. כי אם יש לכם אתר להפעלות לילדים, קונדיטוריה, חוות רכיבה על סוסים או חנות מתנות, גם אז אתם זקוקים לאתר שיפרסם אתכם ברשת האינטרנט. על כן, שירותי בניית אתרים לעסקים חיוניים לבעלי עסקים מכל התחומים.

לאילו דברים כדאי לשים לב כאשר בונים אתר

כאשר בונים אתר אינטרנט, חשוב לעבוד לפי שלבים מובנים מראש. שלבי בניית אתרים לעסקים נבדלים בין אתר אחד למשנהו, אך כדאי לשים לב לכמה עניינים עיקריים:

  1. אפיון האתר – לפני הכול עליכם להגדיר את המטרות שנועד האתר להשיג. האם אתם מייעדים את האתר לאיסוף לידים, מכירות או תדמית?
  2. קהל יעד – בחנו את קהל היעד שלכם. לפי זה תוכלו לדעת כיצד אתם עומדים לבנות את האתר.
  3. המתחרים – חשוב לבצע סקר שוק ולבחון את המתחרים שלכם. מה עובד אצלם ומה לא? מהי הייחודיות שלכם בהשוואה לשירותים שהם מציעים?
  4. עיצוב האתר – חשוב מאוד לדאוג לאתר מעוצב ואיכותי. הוסיפו תמונות הממחישות את המוצרים והשירותים שלכם, סרטוני הדרכה, סרטוני תדמית ועוד. כמובן, אל תשכחו להכניס את הלוגו לאתר, כך שהגולשים יוכלו לזכור אותו גם כשיעברו לאתר אחר.
  5. תכנים – התוכן מסייע בקידום האתר. אתם יכולים לבצע חקר מילות מפתח ולשלב אותן בעדינות בטקסטים, כך שתוכלו להופיע ראשונים בעמוד החיפוש של גוגל. מעבר לכך, התוכן תורם רבות לנראות האתר ולתדמית שלו. כך שאם יש לכם תכנים איכותיים באתר, הגולש יתרשם מכם לטובה.
  6. אתר רספונסיבי – היום מרבית הגולשים משתמשים בטלפון הסלולרי הקטן שברשותם. חלקם אפילו לא טורחים להדליק את המחשב. לפיכך, בעלי עסקים שאינם מתאימים את האתר שלהם למסך הקטן מפסידים מאות לקוחות ביום. אז אם אינכם רוצים להפסיד את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, חשוב לפעול להתאמת האתר לסמרטפון.
  7. מהירות טעינה – גולשים הם אנשים עסוקים או חסרי סבלנות, ולכן אין להם זמן להמתין עד שהאתר שלכם ייטען. לפיכך חשוב לדאוג לכך שמהירות הטעינה באתר לא תעלה על 3 שניות.
  8. היררכיה ברורה באתר – כשהגולש נכנס לאתרכם, עליו לדעת להתמצא בו בקלות ובמהירות. חשוב לבנות היררכיה ברורה ונכונה, כך שהלקוח יוכל לחזור לעמוד הבית בעת הצורך או למצוא את המוצר שהוא מחפש. כמו כן, מומלץ לשלב משפטי הנעה לפעולה ולהוסיף כפתור ברור המוביל את הגולש לעמוד התשלום.

לא עושים זאת לבד

בניית אתרים לעסקים היא עבודה במשרה מלאה. סביר להניח שאתם כבעלי עסקים לא תוכלו להתפנות לעבודה זו, אך ישנם אנשי מקצוע העוסקים בתחום בניית אתרים וקידום אתרים שיכולים בהחלט לעזור לכם. אנשים אלה נמצאים תמיד לצדכם במטרה לעזור לכם לפתח את העסק אונליין. הם עוקבים אחר פעילות האתר שלכם ומבצעים את השינויים הדרושים.

כתיבת תגובה