המדריך המלא לעגילי הפטמה וההיסטוריה של האביזר הנועז הזה

המדריך המלא לעגילי הפטמה וההיסטוריה של האביזר הנועז הזה

מה זה פירסינג בפטמות?

פירסינג בפטמות הוא אחד משינויי הגוף הפופולריים ביותר בעולם. הם נעשים לשני המינים מסיבות שונות, כמו הנאה אסתטית או מינית.

פירסינג בפטמות יכול להיעשות על ידי פירסר מקצועי או לבד בעזרת מחט ותכשיטים. כאשר הם נעשים על ידי איש מקצוע, הם נעשים בדרך כלל או בסגנון פירסינג סטנדרטי או עם תכשיט בסגנון משקולת.

מיתוסים של פירסינג בפטמות

עגיל בפיטמה הוא טרנד פופולרי שקיים כבר זמן רב. אבל יש הרבה מיתוסים ותפיסות שגויות לגבי סוג זה של פירסינג.

מיתוס: אם הפטמות שלי קטנות מדי, אני לא יכול לעבור פירורים.

האמת: אתה עדיין יכול לקבל פירור אם הפטמות שלך על הצד הקטן יותר. זה יכול לקחת יותר זמן להחלים כי העור עדין ודק יותר מהממוצע.

מיתוס: כמה זמן הפטמות שלי צריכות להחלים לאחר פירסינג?

האמת: זה משתנה מאדם לאדם, אבל בדרך כלל אפשר לומר בבטחה שעליך לתת את הפירסינג שלך לפחות שישה חודשים לפני שתרטב אותם או נוגע בהם יותר מדי כדי שיהיה להם זמן להחלים לחלוטין

היסטוריה של פירסינג בפטמה

פירסינג בפטמה הוא סוג של שינוי גוף שבו נוצר חור בפטמה ומוכנס קישוט. מאמינים שהנוהג מקורו בתרבויות מצריות ורומיות עתיקות, שבהן נשים היו עונדות תכשיטים בפטמותיהן כסמל למעמד.

בשנות ה-80, זה נחשב מסוכן עבור נשים להראות את הפטמות שלהן בפומבי. עם זאת, בשנות ה-90, כשהעצמה נשית הפכה פופולרית יותר, זה התחיל להיות מנורמל עבור נשים להראות את הפטמות שלהן בלי שום בושה. כעת הפך נפוץ שסלבריטאים כמו מיילי סיירוס וריהאנה מציגים בגלוי את הפירסינג שלהם בפלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם ללא כל תגובה של עוקבים.

כיצד לטפל בפטמות שלך לאחר שנוקרו

חשוב לדאוג לפירסינג החדש שלך. אתה צריך לנקות אותם על בסיס קבוע, אבל אל תגזים. כדאי גם להימנע מללבוש בגדים הדוקים שעלולים לגרות את העור ולהשאיר אותם יבשים.

תהליך ההחלמה ייקח בין 3-6 חודשים, כך שאינך צריך לדאוג שיניחו לך והפטמות שלך יחלימו תוך יום או יומיים. אם אתה מודאג מהכאב, ישנן משחות וקרמים שונים שיכולים לעזור עם זה.

המצב הנוכחי של תכשיטי הפטמה

פירסינג בפטמות פופולרי כבר זמן רב, אך בשנים האחרונות אנשים החלו לענוד תכשיטי פטמות. הסוג הנפוץ ביותר של תכשיטי הפטמה הוא הטבעת שעוברת על גבי הפטמה.

יש אנשים שחושבים שענידת תכשיטי פטמה גורמת לאזור להיראות ארוטי וחושני יותר בעוד שאחרים חושבים שזה יותר מדי.

כתיבת תגובה